Notice: Undefined variable: autorotate in /home/hgrcom/public_html/wp-content/themes/construction/vamtam-editor/shortcodes/handlers/blockquote.php on line 70

Evrak & Belge Kurtarma Hizmetleri 

Evrak ve kitaplarınız, yangın veya su baskınlarında nem ve is kaynaklı  hasarlara maruz kalır. Selülozik malzeme içeren evrak ve kitaplar karbonmonoksit ve bakteriyi direk emdiğinden, kansorejen etkiye neden olacaktır.

HGR Hasar Restorasyonu , “Wacuum Freeze Drying”, “Wacuum Thermal Drying” kurutma teknolojisi ve “HGOSS Ozon Uygulaması” sistemleri ile evrak kurtarma işlemini gerçekleştirir.

“HGOSS Ozon”, iki atomlu oksijen moleküllerini, üç atomlu ozon moleküllerine dönüştürür.Bu etki ile bakteri ve koku islahı gerçekleştirilir. Evrak, kitap veya ortamda bulunan ağır metalleri, solvent buharlarını, zehirli gazları oksitleyip bozarak, kanserojen ve  zararlı tüm etkilerini yok eder. “HGOSS Ozon” flokülant etkiye sahiptir. Havadaki uçuşan, gözle görülmeyen ince tozlar ve  nano partikülleri birleştirip çöktürür.

444 1 491

Yakın ilgi, dikkat ve çabanızı takdir ederiz.

Prof. Dr. Mehmet Şakir Ersoy – T.C. Galatasaray Üniversitesi
T.C. Galatasaray Üniversitesi, ana binasında çıkan yangın sonrasında HGR olarak göstermiş olduğunuz yakın ilgi, dikkat ve çaba takdire şayandır.

Hızlı ve özenli çalışmanız için teşekkürler.

Yonca Plastik A.Ş.

Yangın sonrası hasarımızı başarı ile onaran HGR Grup'a teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Göstermiş olduğunuz hızlı ve özenli çalışma için ekibimiz adına ayrıca teşekkür ederiz.

"Teşekkürler"

Ali Türk – Courtyard Marriott
Meydana gelen sel baskınında hasar restorasyon hizmetlerini başarı ile yürüten HGR’ye teşekkür ederiz.

Başarılı çalışmalarınız için teşekkür ederiz.

Zeki Yelli – Sur Yapı
Dora Park projemizin restorasyon Hizmetleri HGR tarafından başarı ile yürütülmüştür.

Yeniden, Eskisi Gibi…  İLETİŞİME GEÇ!