Değerli evrak ve kitaplarınız, yangın veya su baskınlarında nem ve duman nedeniyle büyük hasara uğrayabilir. Selülozik malzeme içeren evrak ve kitaplar karbonmonoksit ve bakteriyi direk emdiğinden kansorejen etki oluşumuna neden olabilir.

HGR Hasar Restorasyonu olarak, Wacuum Freeze Drying ve Wacuum Thermal Drying kurutma teknolojisi, ardından OSS OZON uygulaması kullanan uzman kadromuz ile kurtarma işlemi yapmaktayız.

OSS OZON, havada uçuşan mikroorganizmalara yapışarak hücre duvarlarının parçalanmasına ve böylece ölüp çökmelerine neden olur. Tamamen steril bir ortamda ise, benzer bir atom ile birleşerek iki atomlu normal bir oksijen molekülü meydana getirir. Mikroorganizmaların tamamını etkiler, yok eder. Bu, dezenfeksiyon etkisidir.

OSS OZON, birçok molekülü parçalar, oksitler, değiştirir. Bu etki ile deodorizma yani, koku giderici görevi yapar. Evrak, kitap ortamda bulunan ağır metalleri, solvent buharlarını, zehirli gazları oksitleyip bozarak, kanserojen ve diğer zararlı etkilerini yok eder. OSS OZON flokülant etkiye sahiptir. Yani, havadaki dumanı, ince tozlar ve benzer nano partikülleri birleştirip çöktürür.

444 1 491

 • Yakın ilgi, dikkat ve çabanızı takdir ederiz.

  Prof. Dr. Mehmet Şakir Ersoy – T.C. Galatasaray Üniversitesi
  T.C. Galatasaray Üniversitesi, ana binasında çıkan yangın sonrasında HGR olarak göstermiş olduğunuz yakın ilgi, dikkat ve çaba takdire şayandır.
 • Hızlı ve özenli çalışmanız için teşekkürler.

  Yonca Plastik A.Ş.

  Yangın sonrası hasarımızı başarı ile onaran HGR Grup'a teşekkürlerimizi sunuyoruz.

  Göstermiş olduğunuz hızlı ve özenli çalışma için ekibimiz adına ayrıca teşekkür ederiz.

 • "Teşekkürler"

  Ali Türk – Courtyard Marriott
  Meydana gelen sel baskınında hasar restorasyon hizmetlerini başarı ile yürüten HGR’ye teşekkür ederiz.
 • Başarılı çalışmalarınız için teşekkür ederiz.

  Zeki Yelli – Sur Yapı
  Dora Park projemizin restorasyon Hizmetleri HGR tarafından başarı ile yürütülmüştür.

Yeniden, Eskisi Gibi…  İLETİŞİME GEÇ!