HGR Hasar Restorasyonu

HGR, hasar restorasyonu projelerinde “Keşif, Projelendirme, Uygulama ve Danışmanlık” süreçlerini, konusunda uzmanlaşmış teknik kadrosu ile yürütmektedir.

TÜM HİZMETLER

Endüstriyel Hasar Restorasyonu

HGR Hasar Restorasyonu olarak endüstriyel temizlikteki başarımız, uzman ekibimiz ve kullandığımız uluslararası teknolojiden gelmektedir. Müşterilerimizin bu doğrultuda profesyonel destek ile her zaman yanındayız.

Detay »

Nem Alma Hasar Restorasyonu

HGR, yüksek kapasiteli nem alma ve kurutma cihazlarını endüstriyel fanlarla donatarak ortamda bulunan havayı yönlendirir ve nemi hasarlı alandan uzaklaştırır, böylece en kısa zamanda hasar gören alanı kullanıma hazır hale getirir.

Detay »

Konut Hasar Restorasyonu

HGR olarak su ve yangın hasarları sonrası nem, koku ve is oluşumu gibi insan sağlığı için olumsuz durumların farkındayız.
Özellikle is partiküllerinin sebep olduğu kanserojen etkisini yok etmek çok önemlidir. Endüstriyel temizlik işlerinin yanlış yapılmasının, sonradan neden olacağı problemleri öngören HGR, farkını ortaya koymaktadır.

Detay »

Yapısal Hasar Restorasyonu

Betonarme binalar yangına karşı, çelik sistemli yapılara göre daha fazla direnç gösterebilir fakat alınan numuneler laboratuvarda incelendikten sonra nihai karar verilir. Bu anlamda bünyemizde uzman inşaat mühendisleri kontrolünde yönetilen bu hassas inceleme evresi, başından sonuna kadar titizlikle yürütülür.

Devamı »

HES (HİDROELEKTRİK SANTRALİ) HASAR RESTORASYONU

HGR mühendisleri, hasar gören kıymetleri tespit ederek uluslararası şartnamelerde ve DSİ yönetmeliklerinde tavsiye edilen koşullara uygun şekilde hasar onarımlarını gerçekleştirerek santralin en kısa sürede enerji üretimine geçmesini sağlar.

Detay »

Korozyon Önleme Hasar Restorasyonu

HGR, envanterinde bulunan özel kimyasallar ve uygulama tecrübesi ile oluşan korozyonu arındırır. Yapı elemanlarında oluşan korozyonun arındırma sürecinden sonra, malzemenin oksijen ile temasını kesecek yüzey koruyucu kimyasallarımız ile yapı yüzeyleri oksidasyon oluşumuna karşı korunur.

Detay »

Koku Küf Hasar Restorasyonu

HGR restorasyon ekibi, tam donanımlı cihazları ile endüstriyel “OSS Ozon Uygulaması” gerçekleştirerek ortamdaki iki atomlu oksijen moleküllerini, bir dizi reaksiyon sonucu üç atomlu ozon moleküllerine dönüştürür.

Detay »

Yüzey Arındırma Hasar Restorasyonu

HGR bünyesindeki en etkili sistemlerden biri “ARMEX Accustrip Yüzey Temizleme Sistemi” dir. Bu teknoloji Armex Blast Media ile kullanılan püskürtmeli bir sistemdir. Yüzeye kesinlikle zarar vermez.

Detay »

Evrak Kurtarma Hasar Restorasyonu

HGR Hasar Restorasyonu olarak, “Wacuum Freeze Drying” ve “Wacuum Thermal Drying” kurutma teknolojisi, ardından “OSS Ozon Uygulaması” kullanan uzman kadromuz ile kurtarma işlemi yapmaktayız. “OSS Ozon”, birçok molekülü parçalar, oksitler, değiştirir.

Detay »

Yapı Rekonstrüksiyonu

Yapım aşamasına geçmeden önce alanlarında uzman mühendislerimiz tarafından yapının rölövesi hazırlanır ve raporlanır. Bu süreçte belediye veya kamu kuruluşlarından ihtiyaç duyulan ruhsat ve benzeri evrak izinleri takip edilir ve yönetilir.

Detay »

Enkaz Kaldırma, Sovtaj ve Bertaraf

HGR, bu tür hasarlarda kazanmış olduğu deneyim sayesinde sektörünün lideri konumundadır. HGR bertaraf durumlarında, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü’nce verilen “Çevre Lisans Belgesi”ne sahip çözüm ortaklarıyla çalışmaktadır.

Detay »

Veri Kurtarma

Gerek kişiler gerek ise işletmeler günümüzde verilerini büyük oranda dijital ortamında, kişisel bilgisayarda, SERVER’lar veya RAID yapılarda işletmekte ve depolamaktadır. Depolanan bu verilerin fiziksel ya da sanal tabanda normal yollarla ulaşılamaz hale gelmesi veri kaybı olarak adlandırılmaktadır. Veri kaybı çeşitleri;

Detay »