Notice: Undefined variable: autorotate in /home/hgrcom/public_html/wp-content/themes/construction/vamtam-editor/shortcodes/handlers/blockquote.php on line 70

Koku Küf Hasar Restorasyonu

Sel seylap ve dahili su baskını sonrası dikkate alınması gereken ve en önemli evrelerden bir diğeri, ortamdaki nem kaynaklı küfün tamamen giderilmesi konusudur. Yangın hasarlarında is kokusu, sağlığı tehdit eden kanserojen moleküllerin habercisidir.

HGR restorasyon ekibi, tam donanımlı cihazları ile endüstriyel “OSS Ozon Uygulaması” gerçekleştirerek ortamdaki iki atomlu oksijen moleküllerini, bir dizi reaksiyon sonucu üç atomlu ozon moleküllerine dönüştürür. Ozon tıp alanında tedavi olarak kullanılmakla birlikte dezenfeksiyon ve okside etkisi çok güçlü olan bir uygulamadır.

Ozon, havada uçuşan mikroorganizmalara yapışarak hücre duvarlarının parçalanmasına ve böylece ölüp çökmelerine neden olur. Tamamen steril bir ortamda ise benzer bir atom ile birleşerek iki atomlu, normal bir oksijen molekülü meydana getirir. Mikroorganizmaların tamamını etkiler, yok eder. Kimyasal kalıntı bırakmaz ve bilinen en etkili dezenfeksiyon yöntemidir.

Ozon, bilinen bütün bakteri, mantar, maya ve küf çeşitleri için yok edici etkiye sahiptir. Bu etki ile deodorizma (koku giderici) görevi yapar. Ortamdaki hava kirliliği ve kötü kokuları yok eder ve ortamdaki oksijen seviyesini doygun hale getirir. Bu sayede insanlarda ferahlık ve zindelik hissi yaratır.

444 1 491

Yakın ilgi, dikkat ve çabanızı takdir ederiz.

Prof. Dr. Mehmet Şakir Ersoy – T.C. Galatasaray Üniversitesi
T.C. Galatasaray Üniversitesi, ana binasında çıkan yangın sonrasında HGR olarak göstermiş olduğunuz yakın ilgi, dikkat ve çaba takdire şayandır.

Hızlı ve özenli çalışmanız için teşekkürler.

Yonca Plastik A.Ş.

Yangın sonrası hasarımızı başarı ile onaran HGR Grup'a teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Göstermiş olduğunuz hızlı ve özenli çalışma için ekibimiz adına ayrıca teşekkür ederiz.

"Teşekkürler"

Ali Türk – Courtyard Marriott
Meydana gelen sel baskınında hasar restorasyon hizmetlerini başarı ile yürüten HGR’ye teşekkür ederiz.

Başarılı çalışmalarınız için teşekkür ederiz.

Zeki Yelli – Sur Yapı
Dora Park projemizin restorasyon Hizmetleri HGR tarafından başarı ile yürütülmüştür.

Yeniden, Eskisi Gibi…  İLETİŞİME GEÇ!