İnşaat Bakım, Onarımları

Boyacı, tesisatçı, elektrikçi, mobilyacı, camcı, doğramacı, parkeci, temizlik, kurutma işiyle ayrı ayrı uğraşmanız size zaman ve para kaybına neden olur. HGR Hasar Restorasyonu olarak konut hasarlarında kaliteli malzeme ve işçilik prensibiyle, tam bir koordinasyon içerisinde çalışarak, konutunuzu en kısa sürede teslim etmekteyiz. Hedefimiz sanki hiç olmamış gibi demeniz.

Mobilya, Eşya Onarımları 

Farklı yüzeylere sahip mobilyalar ve eşyaların temizliğinde öncelik yoğun is tabakasının sıcak ve soğuk vacumlama yöntemi ile alınmasıdır. Her yüzeyin kendine has bir dokusu vardır ve çoğu zaman gözle görülmeyen girinti çıkıntılara sahiptir. İs partiküllerinin yerleştiği bu bölgelerin temizliği, özel kimyasallarla profesyonel bir ekipin çalışması ile mümkündür. Elektronik eşyalarınızın, antika eşyalarınızın ve sizin için değerli her çeşit eşyanızın HGR Hasar Restorasyonu olarak garantili onarımı yapıyoruz.

Tesisat Onarımları

Gelişmiş robotlar, kameralı cihazlarla sıhhi tesisatınızdaki kaçaklar tespit edilir. Kırmadan işlem yapılarak, mevcut yüzeye hasar vermenin önüne geçilir.

Islak ve Kuru Temizleme İşleri 

Gerek profesyonel kimyasallarla, gerek kuru temizleme makinalarımızla suya maruz kalan tekstil ürünleriniz ve diğer ekipmanlarınız ilk hali gibi garantili temizlenir. NASA nın enerji verimliliğini artırmak için yüzey sürtünmesini neredeyse yok eden yüksek teknoloji ürünü partikül parçalama yöntemiyle bütün yüzeyler is partiküllerinden arındırılır ve soluduğunuz hava kalitesi artırılır.

444 1 491

 • Yakın ilgi, dikkat ve çabanızı takdir ederiz.

  Prof. Dr. Mehmet Şakir Ersoy – T.C. Galatasaray Üniversitesi
  T.C. Galatasaray Üniversitesi, ana binasında çıkan yangın sonrasında HGR olarak göstermiş olduğunuz yakın ilgi, dikkat ve çaba takdire şayandır.
 • Hızlı ve özenli çalışmanız için teşekkürler.

  Yonca Plastik A.Ş.

  Yangın sonrası hasarımızı başarı ile onaran HGR Grup'a teşekkürlerimizi sunuyoruz.

  Göstermiş olduğunuz hızlı ve özenli çalışma için ekibimiz adına ayrıca teşekkür ederiz.

 • "Teşekkürler"

  Ali Türk – Courtyard Marriott
  Meydana gelen sel baskınında hasar restorasyon hizmetlerini başarı ile yürüten HGR’ye teşekkür ederiz.
 • Başarılı çalışmalarınız için teşekkür ederiz.

  Zeki Yelli – Sur Yapı
  Dora Park projemizin restorasyon Hizmetleri HGR tarafından başarı ile yürütülmüştür.

Yeniden, Eskisi Gibi…  İLETİŞİME GEÇ!