Nem Alma-Kurutma İşlemi

Küf ve Bakteri oluşumu önlenebilir ve kontrol edilebilir.

Küf-Bakteri probleminiz varsa yüzeyi silmek veya boyamak sorununuzu çözmez, tamamen ortadan kaldırmak için nem oranını ilgili alanlarda %60 in altında tutmak gereklidir. Böylece küfü-bateriyi (virüs, mantar, algler, maya, parazit, sporlar) aç bırakacak, yeniden oluşumunu engelleyecek ve daha kaliteli bir alan atmosferine sahip olacaksınız.

Küf ve Bakteri üremesi; İç mekânlardaki nem seviyesinin azaltılmasıyla ve küfün beslenmesinin ana kaynağından yoksun bırakılmasıyla kontrol edilebilir. HGR Hasar Restorasyonu, Nem alma ve kurutma işlemleri için üstün Alman Teknolojisi ile üretilen cihazları bünyesinde bulundurmaktadır. Küf mantarı, özellikle havada bulunan sporları nemli ve besinli ortamda çoğalarak meydana gelen mantar türüdür. Binlerce çok küçük mantarın bir araya gelmesiyle oluşur. Küf mantarının önüne geçilmediği zaman; alerjenlere son olarak Lejyonere dönüşmektedir.

HGR Halamid Uygulaması

Halamid aktif yapısı gereği mikroorganizmaların direnç göstermesine fırsat vermeksizin hızlıca bünyelerine girerek yok ettiğinden farklı etken maddelerin dönüşümü olarak kullanılmasını ya da konsantrasyon artırımını gerektirmez. Halamid yüzey ve alan dezenfeksiyonu, ortam dezenfeksiyon, alet ve ekipmanların dezenfeksiyonu ve sterilizasyonu (daldırma yöntemi) için kullanılır. Halamid aktif kalıntı bırakmaz, Korozif Değildir – Cilde Temas edebilir.

444 1 491

 • Yakın ilgi, dikkat ve çabanızı takdir ederiz.

  Prof. Dr. Mehmet Şakir Ersoy – T.C. Galatasaray Üniversitesi
  T.C. Galatasaray Üniversitesi, ana binasında çıkan yangın sonrasında HGR olarak göstermiş olduğunuz yakın ilgi, dikkat ve çaba takdire şayandır.
 • Hızlı ve özenli çalışmanız için teşekkürler.

  Yonca Plastik A.Ş.

  Yangın sonrası hasarımızı başarı ile onaran HGR Grup'a teşekkürlerimizi sunuyoruz.

  Göstermiş olduğunuz hızlı ve özenli çalışma için ekibimiz adına ayrıca teşekkür ederiz.

 • "Teşekkürler"

  Ali Türk – Courtyard Marriott
  Meydana gelen sel baskınında hasar restorasyon hizmetlerini başarı ile yürüten HGR’ye teşekkür ederiz.
 • Başarılı çalışmalarınız için teşekkür ederiz.

  Zeki Yelli – Sur Yapı
  Dora Park projemizin restorasyon Hizmetleri HGR tarafından başarı ile yürütülmüştür.

Yeniden, Eskisi Gibi…  İLETİŞİME GEÇ!