Notice: Undefined variable: autorotate in /home/hgrcom/public_html/wp-content/themes/construction/vamtam-editor/shortcodes/handlers/blockquote.php on line 70

Makine Hasar Restorasyonu 

HGR Hasar Restorasyonu; su baskını, yangın, patlama vb. sonucunda oluşan fabrika ve iş yeri makine hasarlarında, Türkiye’nin tüm bölgelerine 24 saatte ulaşır ve mevcut durum teknik raporlamasını en kısa sürede hazırlar.

Makine hasarlarında hasarın büyümesinin en önemli faktörlerinden biri korozyondur. Korozyon hızlı bir şekilde ilerlediği için makine ve ekipmanlarda acil müdahale gerekmektedir. İşlevini kaybetmemiş tüm makinalar için acil müdahale ile hasarın daha fazla büyümesini engellemek adına aynı gün içerisinde son teknoloji makine ve ekipmanlarımız ile tüm önlemler alınır.

Çalışır duruma getirilebilecek ekipmanlar, uzman ekibimizle beraber mümkünse mobil atölyemize alınır ve profesyonel temizlik ekibimiz, bu ekipmanlarda ayrıntılı bir çalışma yürütür. Oluşan is, partikül, asit buharları, küf ve yağa maruz kalan ekipmanların, HGR envanterinde bulunan özel kimyasallar ile detaylı temizlik işlemleri yapılır.

Kompozit ve metal parçaların yüzey nötralizasyonu yapılır. Bu aşamadan sonra, makine mühendislerimiz önderliğinde hızlı bir onarım aşamasına giren ekipmanların garantili olarak onarımı gerçekleştirilir.

444 1 491

Yakın ilgi, dikkat ve çabanızı takdir ederiz.

Prof. Dr. Mehmet Şakir Ersoy – T.C. Galatasaray Üniversitesi
T.C. Galatasaray Üniversitesi, ana binasında çıkan yangın sonrasında HGR olarak göstermiş olduğunuz yakın ilgi, dikkat ve çaba takdire şayandır.

"Teşekkürler"

Ali Türk – Courtyard Marriott
Meydana gelen sel baskınında hasar restorasyon hizmetlerini başarı ile yürüten HGR’ye teşekkür ederiz.

Başarılı çalışmalarınız için teşekkür ederiz.

Zeki Yelli – Sur Yapı
Dora Park projemizin restorasyon Hizmetleri HGR tarafından başarı ile yürütülmüştür.

Hızlı ve özenli çalışmanız için teşekkürler.

Yonca Plastik A.Ş.

Yangın sonrası hasarımızı başarı ile onaran HGR Grup'a teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Göstermiş olduğunuz hızlı ve özenli çalışma için ekibimiz adına ayrıca teşekkür ederiz.

Yeniden, Eskisi Gibi…  İLETİŞİME GEÇ!