Notice: Undefined variable: autorotate in /home/hgrcom/public_html/wp-content/themes/construction/vamtam-editor/shortcodes/handlers/blockquote.php on line 70

Yapısal Hasar Restorasyonu

Yangın, sadece mimari veya eşya hasarı gibi görünür. Yüzeylere hasar vermekle kalmayıp, evinizin veya iş yerinizin taşıyıcı statik sistemine de zarar verebilir. Yangın esnasında yüksek ısıya maruz kalan taşıyıcı elemanlar, geri dönüşü olmayan yapısal hasarlara neden olabilir. HGR bünyesindeki inşaat mühendisleri; binanın statik rölevesini çıkarır, taşıyıcı sistemini inceler ve hasarın boyutunu belirler. Mümkünse yapısal güçlendirme projeleri hazırlanarak, yapıda güvenlik anlamında herhangi bir zafiyet bırakmadan tekrardan yaşanabilirliğini/kullanılabilirliğini sağlanır.

Özellikle çelik konstrüksiyon karkas sistemli olarak tasarlanan yapıların, yüksek ısı geçirgenliği nedeniyle taşıyıcı kolon ve kirişlerinde büyük hasarlar meydana gelir. Betonarme binalar yangına karşı, çelik sistemli yapılara göre daha fazla direnç gösterebilir fakat alınan numuneler laboratuvarda incelendikten sonra nihai karar verilir. Bu anlamda bünyemizde uzman inşaat mühendisleri kontrolünde yönetilen bu hassas inceleme evresi, başından sonuna kadar titizlikle yürütülür.

444 1 491

Yakın ilgi, dikkat ve çabanızı takdir ederiz.

Prof. Dr. Mehmet Şakir Ersoy – T.C. Galatasaray Üniversitesi
T.C. Galatasaray Üniversitesi, ana binasında çıkan yangın sonrasında HGR olarak göstermiş olduğunuz yakın ilgi, dikkat ve çaba takdire şayandır.

Hızlı ve özenli çalışmanız için teşekkürler.

Yonca Plastik A.Ş.

Yangın sonrası hasarımızı başarı ile onaran HGR Grup'a teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Göstermiş olduğunuz hızlı ve özenli çalışma için ekibimiz adına ayrıca teşekkür ederiz.

"Teşekkürler"

Ali Türk – Courtyard Marriott
Meydana gelen sel baskınında hasar restorasyon hizmetlerini başarı ile yürüten HGR’ye teşekkür ederiz.

Başarılı çalışmalarınız için teşekkür ederiz.

Zeki Yelli – Sur Yapı
Dora Park projemizin restorasyon Hizmetleri HGR tarafından başarı ile yürütülmüştür.

Yeniden, Eskisi Gibi…  İLETİŞİME GEÇ!