Notice: Undefined variable: autorotate in /home/hgrcom/public_html/wp-content/themes/construction/vamtam-editor/shortcodes/handlers/blockquote.php on line 70

Yüzey Arındırma Hasar Restorasyonu

HGR bünyesindeki en etkili sistemlerden biri “ARMEX Accustrip Yüzey Temizleme Sistemi” dir. Bu teknoloji Armex Blast Media ile kullanılan püskürtmeli bir sistemdir. Armex Blast Media, NASA ve EPA (Amerikan Çevre Bakanlığı’nın) isteği üzerine uzay taşıtları, askeri mekanizmaların temizlik ve bakımı için geliştirilmiştir.

Sistem düzgün, girintili, sert veya yumuşak yüzeylerden kir, yağ, pas, gres, karbon, kireç ve boyayı çıkartır. Püskürtmede kullanılan hammadde, suda çözünen beyaz bir tozdur ve meyve asitlerinden üretildiğinden sağlığa zararı yoktur. Yüzeye kesinlikle zarar vermez. Camı çizmez, fiberglass veya tahtaya zarar vermez. Lastik rulman, conta benzeri maddeleri deforme etmez.

Özellikle kısmi tamirlerde, boya katları kat kat veya tek aşamada tamamının sökülmesi mümkündür. Sistemin özelliği gereği, tabakalar halinde sökülme kontrollü olarak yapılabileceği için, galvaniz veya diğer korunmalı yüzeylerde koruyucu tabakaya
zarar vermeden temizlik yapılabilir. Bu malzeme kokusuz, alev almayan, yanıcı olmayan bir malzemedir. Proses sırasında sağlığa zararlı hiçbir gaz çıkışı yoktur.

444 1 491

Yakın ilgi, dikkat ve çabanızı takdir ederiz.

Prof. Dr. Mehmet Şakir Ersoy – T.C. Galatasaray Üniversitesi
T.C. Galatasaray Üniversitesi, ana binasında çıkan yangın sonrasında HGR olarak göstermiş olduğunuz yakın ilgi, dikkat ve çaba takdire şayandır.

Hızlı ve özenli çalışmanız için teşekkürler.

Yonca Plastik A.Ş.

Yangın sonrası hasarımızı başarı ile onaran HGR Grup'a teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Göstermiş olduğunuz hızlı ve özenli çalışma için ekibimiz adına ayrıca teşekkür ederiz.

"Teşekkürler"

Ali Türk – Courtyard Marriott
Meydana gelen sel baskınında hasar restorasyon hizmetlerini başarı ile yürüten HGR’ye teşekkür ederiz.

Başarılı çalışmalarınız için teşekkür ederiz.

Zeki Yelli – Sur Yapı
Dora Park projemizin restorasyon Hizmetleri HGR tarafından başarı ile yürütülmüştür.

Yeniden, Eskisi Gibi…  İLETİŞİME GEÇ!