HGR HASAR RESTORASYONU A.Ş.

2009’dan günümüze

0+
HASAR RESTORASYONU
0+
GİDİLEN ÜLKE/ŞEHİR
%0
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
0sa
ŞİRKET İÇİ EĞİTİM
0+
SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

HGR HASAR RESTORASYONU

HGR, 10 Mart 2009’da İstanbul’da kurulmuş olup, günümüzde bünyesinde 31 çalışan bulundurmaktadır.

HGR, yangın ve su baskını, doğal afetler sonrası hasarlar ile sigorta kapsamında oluşan diğer hasarların, tüm bina  ve makine restorasyonunu  yapan bir firmadır.

İstanbul merkezli firmamız, Ankara ve Marmara bölgesindeki tüm illerde merkez destekli çalışmalar yapmaktadır. Kapsamlı hasarlarda ise, hasar niteliğine göre konusunda uzman mühendis ve tekniker kadromuz ile yurt içinde tüm illerde ve Kıbrıs’da hizmet vermektedir.

Birçok  sektörde, makine ve endüstriyel hasar restorasyonunun yanında konut hasarlarında da tercih edilmektedir.

Kullandığımız CRM sisteminden aldığımız ölçümlere göre; hasarın bize ilettiği  saat ile keşfe başlama süremiz  ortalama 6 saattir. Keşif yapıldıktan sonra,maksimum 15 saat içinde raporumuzu hazırlar (hasarın büyüklüğüne göre), eksper  onayını aldığımız anda da müdahale için organize olur ve hasar niteliğine göre çok hızlı bir şekilde müdahale ederiz.

Komplike hasarlarda (yangın, büyük su baskınları gibi) kullandığımız teknolojinin Türkiye’de sadece firmamızda bulunması ile dikkat çekmekteyiz. Yüzey temizliklerinde kullanılan NASA teknolojisi, evrak kurtarma, koku islahı buna örnektir.

Ayrıca enkaz kaldırma ve sovtaj konusunda da hizmet vermekteyiz.

2009
Kuruluş
HGR Hasar Restorasyonu 10 Mart 2009 da İstanbul’da kuruldu bünyesinde  10 çalışanı ile yola çıkan HGR Grup titiz ve özverili bir şekilde geleceğin planlarını yapmaya başladı.
2011
Hizmet Yılı!
HGR Hasar Restorasyonu yangın ve su baskını, doğal afetler sonrası hasarlar ile sigorta kapsamında oluşan diğer hasarlar için tüm makine parkurlarını çağın gerektirdiği en son yeni teknolojilerle yeniledi.
2015
Teknoloji  Yılı!
HGR Hasar Restorasyonu Türkiye’nin dört bir yanında oluşan büyük endüstriyel hasarlar için sigorta firmaları ile binlerce hasar için çözüm ortağı oldu.
2017
HGR Yılı!
NASA teknolojisi ekipmanlarımız ile 6 saat gibi bir zaman içerisinde Türkiyenin her noktasında hizmet verebilen ve Türkiye’nin en büyük hasar restorasyon firması olan HGR Hasar Restorasyonu evrak kurtarma, koku islahı için diğer büyük teknolojileri de ilk kullanan firma oldu.
2018
IICRC Sertifikası
IICRC’ nin misyonu hasar restorasyonu ve temizlik endüstrilerinde uluslararası kabul görmüş; sağlık ve güvenlik ile ilgili standartları ve sertifikaları oluşturmak ve geliştirmektir.

7/24

 444 1 491

Tel: +90 216 576 84 79
Mobile: +90 530 977 96 35