HGR Hasar Restorasyonu

HGR, hasar restorasyonu projelerinde “Keşif, Projelendirme, Uygulama ve Danışmanlık” süreçlerini, konusunda uzmanlaşmış teknik kadrosu ile yürütmektedir.

TÜM HİZMETLER

Endüstriyel Hasar Restorasyonu

HGR Hasar Restorasyonu olarak; endüstriyel hasar restorasyonundaki başarımız, uzman ekibimizden, kimyager kadromuzun hazırladığı kimyasallardan ve kullandığımız uluslararası teknolojiden gelmektedir. Müşterilerimize bu doğrultuda her zaman profesyonel destek vermekteyiz.

Detay »

Nem Alma Hasar Restorasyonu

HGR, yüksek kapasiteli nem alma ve kurutma cihazlarını endüstriyel turbo fanlarla donatarak ortamdaki nemi alandan uzaklaştırır, böylece en kısa zamanda hasar gören alanı kullanıma hazır hale getirir.

Detay »

Konut Hasar Restorasyonu

HGR uzman kadrosu; su ve yangın hasarları sonrası nem, koku ve is oluşumunun insan sağlığı için olumsuz etkilerinin farkındadır.
Özellikle is partiküllerinin sebep olduğu kanserojen etki,  hayati tehlike oluşturmaktadır. Endüstriyel temizlik işlerinin yanlış yapılması, geri dönüşü olmayan  problemlere yol açabilir.  HGR;  teknik donanım ayrıcalığı ile, hızlı ve kesin sonuca gider.

Detay »

Yapısal Hasar Restorasyonu

Betonarme binalar yangın sonrası, çelik sistemli yapılara göre daha fazla direnç gösterebilir. Alınan numuneler, donanımlı HGR laboratuvarlarında incelenerek nihai karar verilir. Uzman inşaat mühendisleri kontrolünde yönetilen bu hassas inceleme evresi, başından sonuna kadar titizlikle yürütülür ve sonuçlandırılır.

Devamı »

HES (HİDROELEKTRİK SANTRALİ) HASAR RESTORASYONU

HGR mühendisleri; hasar gören kıymetleri tespit ederek, uluslararası şartnamelerde ve DSİ yönetmeliklerinde belirtilen koşullara uygun şekilde hasar onarımlarını gerçekleştirir ve HES santralinin en kısa sürede enerji üretimine geçmesini sağlar.

Detay »

Korozyon Önleme Hasar Restorasyonu

HGR; envanterinde bulunan özel kimyasallar ve uygulama tecrübesi ile  yapı elemanlarında oluşan korozyonu arındırır. Oksijen ile temasını kesecek yüzey koruyucu kimyasallar uygulayarak, yapı elemanları yüzeyinde oksidasyon oluşmasının önüne geçer.

Detay »

Koku Küf Hasar Restorasyonu

HGR restorasyon ekibi, tam donanımlı cihazları ile endüstriyel “HGOSS Ozon Uygulaması” ile ortamdaki iki atomlu oksijen moleküllerini, üç atomlu ozon moleküllerine dönüştürür. Bakteri ve koku islahını gerçekleştirir.

Detay »

Yüzey Arındırma Hasar Restorasyonu

HGR bünyesindeki en etkili sistemlerden biri “ARMEX Accustrip Yüzey Temizleme Sistemi” dir. Bu teknoloji Armex Blast Media ile kullanılan püskürtmeli bir sistemdir ve yüzeye kesinlikle zarar vermeden ”yeniden eskisi gibi” dönüşümü sağlar.

Detay »

Evrak Kurtarma Hasar Restorasyonu

HGR Hasar Restorasyonu , “Wacuum Freeze Drying”, “Wacuum Thermal Drying” kurutma teknolojisi ve “HGOSS Ozon Uygulaması” sistemleri ile evrak kurtarma işlemini gerçekleştirir. “HGOSS Ozon”, iki atomlu oksijen moleküllerini, üç atomlu ozon moleküllerine dönüştürür.

Detay »

Yapı Rekonstrüksiyonu

Yapım aşaması öncesinde; alanlarında uzman mühendislerimiz tarafından yapının rölövesi hazırlanır ve raporlanır. Bu süreçte belediye veya kamu kuruluşlarından ihtiyaç duyulan ruhsat ve benzeri evrak izinleri takip edilir ve yönetilir.

Detay »

Enkaz Kaldırma, Sovtaj ve Bertaraf

HGR, kazanmış olduğu deneyim sayesinde sektörünün lideri konumundadır. HGR bertaraf çalışmalarında, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü tarafından verilen “Çevre Lisans Belgesi”ne sahip çözüm ortaklarıyla çalışmaktadır.

Detay »

Veri Kurtarma

Günümüzde kişiler ve işletmeler; verilerini dijital ortamda, kişisel bilgisayarda, SERVER’ veya RAID yapılarda  kullanmakta ve muhafaza etmektedir. Verilerin fiziksel ya da sanal tabanda ulaşılamaz hale gelmesi veri kaybı olarak adlandırılır. HGR profesyonel bilgi birikimi, alt yapısı ve uyguladığı özel yöntemleri ile verilerin geri getirilmesini gerçekleştirir.

Detay »