IICRC nedir?

IICRC, hasar restorasyonu ve temizlik endüstrilerinde kar amacı gütmeyen, merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nde olan bir kuruluştur.

IICRC’ nin misyonu hasar restorasyonu ve temizlik endüstrilerinde uluslararası kabul görmüş; sağlık ve güvenlik ile ilgili standartları ve sertifikaları oluşturmak ve geliştirmektir. IICRC bağımsız bir sertifikasyon kuruluşu olarak standartları ve etik değerleri belirleyip düzenler, iletişim ve teknik yeterliliği güçlendirerek endüstrinin şekillenmesine yardım eder.

IICRC, müşterilerin  IICRC sertifikalı bir şirketten veya teknisyenden hizmet aldığında, müşterilerin alacağı hizmetin belirli hizmet standartlarında tamamlanacağını makul bir seviyede garantiler.

IICRC resmi web sitesi için lütfen tıklayın.

HGR ve IICRC

HGR 2018 yılında IICRC sertifikasyonu gereksinimlerini karşılayarak IICRC sertifikalı şirket statüsüne geçmiştir. IICRC sertifikasyonu için yerine getirilmesi gereken kriterlerden bazıları şunlardır:

  • Müşterilere her zaman fiyatlar, hizmetler ve ürünler hakkında tam ve doğru bilgi sunmak
  • İş yönetiminde her zaman profesyonel tutum sergilemek ve müşteriler ile olan bütün ilişkileri dürüstlük, doğruluk ve hizmet yetkinliği ilkeleri çerçevesinde sürdürmek
  • İlgili görev yerlerinde IICRC sertifikalı teknisyen bulundurmak
  • Teknisyenlerine sürekli eğitim ve öğretim programları sunmak
  • Kapsamlı genel mali sorumluluk sigortası bulundurmak
  • Yazılı müşteri şikayet prosedürü bulundurmak

HGR Türkiye’deki tek IICRC sertifikalı firma olarak, hasar restorasyonu alanında sahip olduğu  en yüksek standartlarla müşterilerine en yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.

                IICRC Introduction Movie

7/24

 444 1 491

Tel: +90 216 576 84 79
Mobile: +90 530 977 96 35