HGR HASAR RESTORASYONU A.Ş.

Elektronik Cihaz Hasar Restorasyonu 

Elektronik cihaz ve sistemlerde temizleme ve onarım işleri uzmanlık gerektiren bir konudur. Firmanıza ait verilerin kurtarılması çok önemli olmakla beraber elektronik aksamın parçalarının barındırdığı is partikülleri, iş sağlığını doğrudan etkileyen bir unsurdur.Bu ekipmanların üzerindeki oksidasyondan koruyucu kaplamalar yüksek ısı nedeniyle özelliğini yitirirler ve söndürme çalışmaları esnasında kullanılan suyun etkisiyle yoğun korozyon oluşur.

Sıradan temizlik yöntemleri olumlu sonuç vermeyeceği gibi geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir. Farklı işlevlerdeki elektronik ekipmanların uzman teknik kadromuzun gözetimi altında ekipman üreticileri ve teknik servislerle işbirliği yapılarak garantili onarımları yapılır.

Makine Hasar Restorasyonu 

HGR Hasar Restorasyonu mühendisleri, fabrika / iş yeri makine hasarlarında Türkiye’nin tüm bölgelerinde 48 saatte ulaşır ve mevcut durum teknik raporlamasını en kısa sürede hazırlar. Çalışır duruma getirilebilecek ekipmanlar, uzman ekibimizle beraber mümkünse mobil atölyemize alınır ve profesyonel temizlik ekibimiz bu ekipmanlarda ayrıntılı bir çalışma yürüterek kompozit ve metal parçaların yüzey nötralizasyonunu yapar. Bu aşamadan sonra makine mühendislerimiz önderliğinde hızlı bir onarım aşamasına giren ekipmanların garantili olarak tamiratı gerçekleştirilir.

Evrak-Belge Kurtarma Hizmetleri 

Değerli evrak ve kitaplar yangın ve su baskınlarında nem – duman nedeniyle büyük hasara uğrayabilirler. Kağıt üzerindeki nem alınsa dahi yapışma meydana gelebileceği için, bu konuda teknoloji desteği olmadan işlem yapmak olanaksızdır. HGR Hasar Restorasyonu olarak,

1. Nem alıcılar ile hava kurutma,
2. Dehumidification Freeze Drying Dondurucu
3. Vacuum Freeze Drying ve Vacuum Thermal Drying kurutma teknolojileri ile kurtarma işlemleri yapmaktayız.

Emtia Onarımı Kurtarma Hizmetleri 

İşletmelerde emtia kurtarılması, işletme ve ülke ekonomisi konusunda fayda sağlamanın yanında, işletmenin satınalma süreçlerini kısaltarak üretim aşamalarına da fayda sağlamaktadır.

Emtia onarım ve temizlikleri hasar cinsine göre işletmenin içinde veya işletmeden taşınarak, atölyemizde yapılır.
Restorasyon çalışmalarında işletmenin üretim ve iş ihtiyaçlarına göre uzmanlık, planlama, maliyet ve zaman önemlidir.

Endüstriyel Temizlik Hizmetleri

HGR Hasar Restorasyonu olarak endüstriyel temizlikteki başarımız, uzman ekibimiz ve kullandığımız uluslararası teknolojiden gelmektedir. İşletmede yaptığımız temizliğin gelecekte üretim kalitesini etkileyeceğini çok iyi biliyoruz. Bu doğrultuda müşterilerimizin profesyonel destek ile her zaman yanındayız. Her ekipmana özel uyguladığımız farklı temizleme teknolojilerini, ilgili teknik servisle koordineli olarak uygulamaktayız.

444 1 491

 • Yakın ilgi, dikkat ve çabanızı takdir ederiz.

  Prof. Dr. Mehmet Şakir Ersoy – T.C. Galatasaray Üniversitesi
  T.C. Galatasaray Üniversitesi, ana binasında çıkan yangın sonrasında HGR olarak göstermiş olduğunuz yakın ilgi, dikkat ve çaba takdire şayandır.
 • Hızlı ve özenli çalışmanız için teşekkürler.

  Yonca Plastik A.Ş.

  Yangın sonrası hasarımızı başarı ile onaran HGR Grup'a teşekkürlerimizi sunuyoruz.

  Göstermiş olduğunuz hızlı ve özenli çalışma için ekibimiz adına ayrıca teşekkür ederiz.

 • "Teşekkürler"

  Ali Türk – Courtyard Marriott
  Meydana gelen sel baskınında hasar restorasyon hizmetlerini başarı ile yürüten HGR’ye teşekkür ederiz.
 • Başarılı çalışmalarınız için teşekkür ederiz.

  Zeki Yelli – Sur Yapı
  Dora Park projemizin restorasyon Hizmetleri HGR tarafından başarı ile yürütülmüştür.

Yeniden, Eskisi Gibi…  İLETİŞİME GEÇ!